O NAS

AVEZ to jedyna w swoim rodzaju organizacja esportowa. Swoją przygodę z tą jakże barwną i nietypową wówczas dla nas branżą rozpoczęliśmy w listopadzie 2018 roku, kiedy to po kilkunastu miesiącach ciężkiej pracy stworzyliśmy coś, co jak się później okazało, nie tylko dla nas było czymś zupełnie nowym, ale i wniosło nutę świeżości na polską scenę esportową. Owe kilkanaście miesięcy ciężkiej pracy utwierdziło nas w przekonaniu, że zawsze warto walczyć o swoje marzenia, gdy wreszcie jedno szczególnie drogie nam marzenie – o własnym klubie sportowym – nie tylko stało się rzeczywistością ale i wynagrodziło nasze wysiłki i starania z ogromną nawiązką. W trakcie budowania i rozwijania naszego AVEZowego świata poznaliśmy i zgromadziliśmy wokół siebie wielu wspaniałych ludzi, którzy swoją postawą utwierdzili nas w przekonaniu o słuszności wybranej przez nas drogi, a ich zapał, wiara i oddanie swojej, a właściwie naszej wspólnej pasji, dało nam niepowtarzalną szansę i wielkiego „kopa” niekończącej się motywacji na dalszy rozwój i kreowanie zmian jakich pragniemy dla siebie i społeczności esportowej.
Dzisiaj AVEZ to trzy dywizje o ugruntowanej pozycji, w które wierzymy, że mogą rywalizować z czołowymi drużynami na świecie: dywizja męska AVEZ CS:GO, która wielokrotnie pokazała nam, że stać ich na bardzo wiele i jeszcze więcej; dywizja AVEZ LOL, która wciąż nie przestaje nas zaskakiwać podczas swoich zmagań w Ultralidze oraz dywizja AVEZ FIFA, która o piłce nożnej zdaje się wiedzieć więcej niż doświadczeni piłkarze. ^^
Nasze plany i zamierzenia sięgają na wiele lat naprzód. Uczestniczymy i uważnie przyglądamy się temu co dzieje się obecnie, ciągle patrząc w przód i myśląc o tym co będzie i być powinno za rok, za trzy, za pięć, czy za dziesięć lat. Jesteśmy przekonani, że świat realny nie ma granic tak samo jak ten wirtualny.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy. Cenimy sobie otwartych ludzi zdeterminowanych do działania, dla których cel, sukces i profesjonalizm są najważniejsze. Wielokrotnie przekonaliśmy się, że sukces to składowa wspólnej pracy i wysiłku wielu ludzi, dlatego nieustannie pozostajemy otwarci na wszelkie pomysły, sugestie i propozycje.